Śląskie Centra Hurtowe Mazik i Wspólnicy Sp. z o.o.

to jedna z największych hurtowni materiałów budowlanych i wykończeniowych na terenie Polski centralnej oraz południowo-wschodniej. Początki naszej działalności sięgają roku 1995. Jako spółka cywilna - Śląskie Centrum Handlowe - stopniowo budowaliśmy własną sieć sprzedaży hurtowej i detalicznej na obszarze Górnego Śląska. W roku 2005 pozyskaliśmy nowych udziałowców oraz zwiększyliśmy kapitał powołując do życia spółkę z o.o. - Śląskie Centra Hurtowe Mazik i Wspólnicy. Kilkanaście lat obecności na rynku pozwoliło nam zdobyć potrzebne doświadczenie oraz zaufanie klientów, wśród których znajdują się zarówno duże hurtownie oraz składy materiałów budowlanych, jak i końcowi wykonawcy.

Od samego początku naszej działalności opieramy się na sprawdzonych i wiodących na rynku producentach różnego rodzaju materiałów budowlanych, legitymujących się odpowiednimi certyfikatami jakości oraz rozpoznawalną marką. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę o nowoczesne, wysokiej jakości rozwiązania i systemy.

Zatrudniamy wysoce wykwalifikowanych specjalistów handlowych, którzy traktują każdego klienta indywidualnie. Dzięki temu nabywca otrzymuje wybrany produkt zgodnie ze swoimi potrzebami i oczekiwaniami.

Stosujemy wiele promocji, stąd też ceny nie są często cenami ostatecznymi. Relacje z klientem budujemy na zasadach partnerskich i dlatego posiadamy dużą grupę stałych partnerów wyróżnionych specjalnymi warunkami współpracy.

Dysponujemy dużym własnym zapleczem magazynowym, które umożliwia nam właściwe przechowywanie składowanych materiałów bez narażania na utratę ich pierwotnych właściwości. Posiadamy samochody dostawcze, co umożliwia sprawny transport materiałów budowlanych bezpośrednio do klienta, bezpośrednio na budowę.

Zdobyte doświadczenie, znajomość rynku i kontakty handlowe pozwalają nam na przekazywanie naszej wiedzy i kompetencji. Organizujemy szkolenia dla firm wykonawczych, podnosząc ich kwalifikacje i znajomość nowoczesnych produktów. W branży budowlanej nie tylko rodzaj zastosowanego materiału, ale także jakość i prawidłowość wykonania prac montażowych wpływają na końcowy efekt.

Kompleksowa obsługa!

Jesteśmy firmą handlowo usługową ukierunkowaną na kompleksową sprzedaż szerokiego asortymentu materiałów budowlanych w najlepszych możliwych cenach!

Powierz wybór profesjonalistom!

Zachęcamy do odwiedzenia nas osobiście. Mamy nadzieję, że różnorodność oferty, jak i korzystne warunki zakupu, pozwolą na nawiązanie zadawalającej i długotrwałej współpracy. Pozostajemy do Państwa dyspozycji. Jesteśmy przekonani, że wybór materiałów budowlanych warto powierzyć profesjonalistom!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat odnawialnych źródeł energii?

Zajrzyj na naszą stronę: ELEMENT-PD.PL

Dowiesz się jak stworzyć samowystarczalny dom pasywny