FOLIE DACHOWE

Hydroizolacje i elementy uzupełniające są oferowane w formie kompletnych rozwiązań stosowanych w różnych rodzajach dachów i struktur budowlanych. Folie hydroizolacyjne są produkowane z PVC metodą walcowania lub wielokrotnego wytłaczania, z zastosowaniem najnowszych technologii i nowych linii produkcyjnych. Hydroizolacje zostały zaprojektowane do izolowania stropodachów i dachów o lekkim spadzie, dachów „zielonych”, balkonów, tarasów, fundamentów, w tym do wykonywania izolacji zapobiegających przenikaniu do budynku radonu i substancji chemicznych, a także do izolowania oczek iinnych zbiorników wodnych.

SYSTEM HYDROIZOLACJI DACHÓW

System FATRAFOL-S został zaprojektowany do wykonywania hydroizolacji dachów na wszystkich rodzajach budynków. Nadaje się do stosowania na stropodachy i dachy spadowe na obiektach mieszkalnych, użyteczności publicznej, administracyjnych, przemysłowych, gospodarczych, sportowych itp.

System jest odpowiedni uszczelniania wszelakich typów dachów, tzn. dachów jedno, dwu- lub wieloprzegrodowych, dachów wentylowanych i niewentylowanych, z klasycznym układem warstw termoizolacyjnych, dachów odwróconych, dachów płaskich, spadzistych, a także strzelistych oraz dachów z ruchem pieszym i kołowym. W zależności od metody aplikacji, system nadaje się do stosowania na dachach mocowanych mechanicznie, dachach balastowych z warstwą żwiru lub gleby oraz dachach sklejanych.

Hydroizolacja FATRAFOL, w zależności od rodzaju zastosowanej powłoki hydroizolacyjnej, może być stosowana na wszystkich standardowych podłożach. W skład systemu hydroizolacji FATRAFOL-S wchodzi folia hydroizolacyjna, elementy uzupełniające i materiały pomocnicze.

Zalety produktu:

 • system hydroizolacyjny zawierający wszystkie niezbędne komponenty
 • własne wdrożenie i potwierdzona zgodność
 • szeroka sieć wyszkolonych instalatorów
 • wydłużona żywotność, łatwa konserwacja
 • niska waga przekładająca się na niskie koszty transportu
 • niewielkie obciążenie struktur nośnych budynku
 • wydłużona gwarancja
 • minimalny poziom obciążenia ogniowego
 • szybkość nakładania
 • produkt przyjazny dla środowiska

Legenda:

 1. Gzymsy okapnikowe wykonane z blachy powleczonej plastikiem FATRANYL
 2. Narożniki wewnętrzne wykonane z blachy powleczonej plastikiem FATRANYL
 3. Krążek falisty
 4. Stożek
 5. Tkanina oddzielająca/mata z włókna szklanego
 6. Izolacja przeciwwilgociowa
 7. Warstwa wodoodporna
 8. Izolacja termiczna
 9. Struktury nośne warstwy dachu – warstwa mocowania
 10. FATRAFOL 810/V (810)
 11. Izolacja termiczna
 12. Element mocujący