Newsletter

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji odnośnie naszych nowości, promocji prosimy o zapisanie się do newslettera
drewno
Podłoga drewniana daje wrażenie przytulności i ciepła, to doskonała naturalna aranżacja wnętrz. Przy pomocy parkietu tradycyjnego, poprzez egzotyczną mozaikę a kończąc na eleganckich deskach i panelach podłogowych do mieszkania można wprowadzić naturalne piękno i cieszyć się drewnianą posadzką długie lata.

 

Deski wielowarstwowe
Linia produktów zawierająca kolekcje Viva, Viva Line oraz Rumba, przeznaczona jest dla młodego grona klientów, ceniącego wysokiej jakości i naturalnie wykończone wnętrza, wyrażające ich indywidualny, modny i w pełni na czasie styl. Dzięki bezklejowemu systemowi Ultraloc, położenie podłogi jest szybkie i niezwykle proste. Wykorzystywane przez Tarkett wykończenie lakierem Proteco pozwala na zachowanie świeżości i wytrzymałości produktu, a także ułatwia jego konserwację. Doskonale skoordynowane jakości kolekcji: Viva (zyskowna podłoga), Viva Line (podłoga mini rezydencji wiejskiej) i Rumba (długie deski) oraz mnogość 17 rodzajów drewna sprawiają, iż Tarkett jest najczęściej wybieraną marką w tym segmencie.
Podłogi Salsa i Bravo zostały stworzone dla domu, w którym tętni życie, a komfort i wygoda cenione są ponad wszystko. Piękna i wytrzymała podłoga tworzy odpowiednią atmosferę sprzyjającą zarówno codziennemu życiu, jak i szczególnym okazjom. Podłogi Tarkett dostępne są w wielu wariantach. Są niezwykle wytrzymałe, a ich prawidłowa konserwacja zapewni luksusowy wygląd i funkcjonalność przez wiele lat. Ta klasyczna drewniana podłoga, wraz ze swymi sztandarowi produktami o grubości 14 mm – Salsa i Bravo - posiada najbardziej rozbudowaną gamę wzorów i uznana została za najbardziej popularną kolekcję Tarkett.
Kolekcje drewniane Epoque i Tango spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy pragną zainwestować w produkty najwyższej jakości. Wzory tych kolekcji stanowią w większości eleganckie szerokie deski. Kolekcje Epoque i Tango dostępne są w szerokiej gamie niebagatelnych wzorów, których ekskluzywny wygląd gwarantuje zastosowanie przez Tarkett innowacyjnych wykończeń powierzchni – obróbki cieplnej, szczotkowania powierzchni itp.
Tarkett Professional to szeroki wachlarz produktów z tradycyjnym systemem montażu pióro – wpust w klasycznych wzorach i gatunkach drewna. Produkty pokryte zostały opatentowanym lakierem Proteco, który zapewnia ich odporność na działanie czasu.
Odkryj nasz bestseller Tarkett® Professional 14 mm oraz Tarkett® Professional 22 mm montowany bezpośrednio na legary. Zostań profesjonalistą!