Newsletter

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji odnośnie naszych nowości, promocji prosimy o zapisanie się do newslettera
okna dachowe
Skylight Premium
Okna dachowe Skylight Premium, to nowość na rynku, poparta doświadczeniami i ciągłym rozwojem czołowej firmy w branży okien i drzwi PVC. Mogą być zamontowane w każdych warunkach, ze wskazaniem na pomieszczenia o podwyższonej wilgotności. Nowoczesna konstrukcja zapewnia optymalną izolacyjność cieplną i akustyczną, szczelność oraz bezpieczeństwo użytkowania. Zalety: estetyczny, zaokrąglony profil z odpornego na zabrudzenia i starzenie PVC, niewrażliwy na wilgoć i zmiany temperatury, nie wymagają żadnej konserwacji - również okuć, nowatorski system okuć wahadłowo - obrotowych zapewnia łatwą i funkcjonalną obsługę, doskonała szczelność dzięki systemowi czterech uszczelek, szyba zespolona o współczynniku U=1,0 W/m2K (wg EN 674), zewnętrzne szkło bezpieczne hartowane, jako jedne z nielicznych na rynku, dostępne w okleinach drewnopodobnych, oblachowanie powlekane hutniczo lakierami poliestrowymi, kołnierze uszczelniające do pokryć płaskich i falistych, klamki i nawiewniki w kolorze PVC.
1 - Pakiet szybowy 4H/16Ar/4T-E U=1,0 W/m2K
(wg EN674)
2 - Blacha aluminiowa powlekana lakierami poliestrowymi
RAL 8019, 7043
3 - Poczwórny system uszczelek odpornych na UV i zmiany temperatury
4 - Wzmocnienia ze stali ocynkowanej 1,5 mm
5 - Klamka metalowa z funkcją mikrowentylacji
6 - Profile PVC systemu Avantgarde 5000, Uw=1,4 W/m2K dla całego okna
Skylight Loft
Wyłaz dachowy Skylight Loft jest to okno wyłazowe otwierane na bok, oparte na konstrukcji okna dachowego Skylight Premium. Wykonany jest z tych samych materiałów, dzięki czemu przejmuje wszystkie parametry okna: posiada te same parametry termiczne, wytrzymałościowe i akustyczne, wyposażony jest w pakiet szybowy 4H/16Ar/4T, jest dostępny w kolorach blachowania, kołnierzy i PVC charakterystycznych dla okna dachowego Skylight Premium, może być rozszczelniany klamką do pozycji wietrzenia, blokada pozycji skrzydła pod kątem 90 stopni zapewnia bezpieczne wyjście na dach.