Newsletter

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji odnośnie naszych nowości, promocji prosimy o zapisanie się do newslettera
Czyszczenie i konserwacja
Aby posadzki spełniały swoje funkcje przez wiele lat, trzeba je odpowiednio czyścić i konserwować. W tym celu proponujemy profesjonalną chemie oraz narzędzia.

 

Mycie bieżące
Torvan – Konzentrat - produkt szybki w działaniu dzięki specjalnej kombinacji substancji biologicznie czynnych. Niska zawartość związków powierzchniowo-czynnych sprawia, że nie pozostawia żadnych smug i dobrze rozkłada się w ściekach. Posiada właściwości wnikania we włókna tekstylne mopów i ścierek. Idealny do mycia na mokro, mycia na wilgotno oraz ręcznego mycia powierzchni. Produkt jest tolerowany przez wiele środków dezynfekcyjnych- potwierdzenie na żądanie. Łagodny dla skóry, przyjemnie pachnący, przyjazny dla środowiska dzięki zawartości łatwo biodegradalnych surowców. Związki powierzchniowo- czynne zawarte w produkcie są biodegradalne w ponad 90%.

 

Mycie z pielęgnacją
Profekt – Konzentrat - aktywny środek czyszczący o świeżym zapachu. Substancje pielęgnujące wysychają bez smug i tworzą błyszczący twardy film pielęgnujący o znakomitych właściwościach odpierania brudu. Zapobiega w dużej mierze powstawaniu zarysowań po obcasach. Podczas bieżącego stosowania w procesie mycia na mokro substancje pielęgnujące na powierzchni podłogi ulegają wymianie, przez co nie dochodzi do ich nawarstwiania. Produkt jest tolerowany przez wiele środków dezynfekcyjnych- potwierdzenie na żądanie. Poprzez polerowanie film pielęgnujący ulega utwardzeniu, a jego wytrzymałość i efekt optyczny zostają zwiększone. Związki powierzchniowo - czynne zawarte w produkcie są biodegradalne w powyżej 90%.

 

Mycie gruntowne
Poly-Ex - środek silnie zasadowy o bardzo dobrych właściwościach zwilżania powierzchni. Działa szybko, jest niskopieniący, nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu. Przenika przez wielowarstwowe powłoki polimerowe zmiękczając je, co ułatwia ich usuwanie podczas ręcznego lub maszynowego szorowania. Usuwa również oleje i tłuszcze.

 

Impregnacja
Thermodur - dyspersyjny środek polimerowy o bardzo dużej twardości. Posiada znakomite właściwości tworzenia filmu samonabłyszczającego się. Thermodur jest wysokojakościową pielęgnacją bazową wyjątkowo wytrzymałą na ścieranie. Zapobiega osadzaniu się brudu, jest odporny na mycie i działanie środków dezynfekcyjnych, antypoślizgowy.

 

Automaty czyszczące
Automat sprzątający RA43K40 / RA55K40 - maksymalnie krótka budowa, niewielka waga, poręczność w przemieszczaniu się dzięki zastosowaniu jednej osi, inteligentny system typu „zbiornik w zbiorniku”. Oba urządzenia charakteryzuje również to, co od zawsze wyróżnia produkty Columbus: moc, zwrotność, świetna ergonomia oraz niezrównane odsysanie.
Maszyna jednotarczowa E135SH - świetnie nadaje się do wykorzystania na mniejszych powierzchniach, tam, gdzie ze względu na ich specyfikę (kuchnie, obszary sanitarne, cele zakonne) nie ma możliwości zastosowania automatów sprzątających.
Ultraszybka maszyna jednotarczowa HS 1601 do superpołysku na dużych powierzchniach. Z ilością 1600 obrotów poleruje na wysoki połysk nawet najtwardsze powłoki.
Odkurzacze sucho-mokro SW 52 z dwoma i SW 53 z trzema turbinami ssącymi to prawdziwi profesjonaliści w przypadku zastosowań na średnich i dużych powierzchniach. Dostępne do wyboru w wersji z tworzywa sztucznego lub stali nierdzewnej, oba modele dzięki pojemnym zbiornikom szybko i kompletnie pochłaniają duże ilości zanieczyszczeń lub płynów. Tak samo szybko odbywa się opróżnianie zbiorników – wygodnie za pomocą uchylnej podstawy lub rury spustowej. Dla uzyskania przekonującego efektu odkurzania przy zastosowaniu węży ssących różnej długości istnieje możliwość pojedynczego dołączania turbin. System pływakowy niezawodnie chroni silniki przed wilgocią w mokrym trybie pracy. Trwała podstawa i duże tylne koła dbają o stabilną pozycję i optymalną zwrotność.