Newsletter

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji odnośnie naszych nowości, promocji prosimy o zapisanie się do newslettera
akcesoria dachowe
Uszczelniacze dekarskie
Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne produkty uszczelniające i klejące firmy SOUDAL, w skład której wchodzą:
bitumiczny uszczelniacz dekarski - plastyczno-elastyczny uszczelniacz oparty na elastomerach bitumicznych. Zawiera rozpuszczalniki. Doskonała przyczepność do wielu powierzchni, w tym bitumicznych, np. papy. Uszczelnia szpary i pęknięcia w pokryciach dachowych. Może być stosowany do naprawy rynien i rur spustowych, a także do klejenia na zimno wszystkich typów pap.
specjalistyczny uszczelniacz dekarski - plastyczno-elastyczny uszczelniacz na bazie emulsji akrylowych, zawierający rozpuszczalnik. Jest klarowny i całkowicie przezroczysty. Doskonała przyczepność do wielu powierzchni np. papy, asfaltu, betonu, ceramiki, metalu, szkła, kamienia, drewna i tworzyw sztucznych. Może być używany na wilgotnych powierzchniach w celu uszczelnienia okien dachowych, kominów, obróbek dekarskich oraz do napraw przecieków w dachach i rynnach.
uniwersalny kit dekarski – produkt na bazie dyspersji tworzyw sztucznych o doskonałej przyczepności do blach malowanych i laminowanych, ceramiki, betonu, cegły, drewna i wielu tworzyw sztucznych. Może być stosowany na wilgotnych podłożach do uszczelnienia pokryć dachowych, połączeń dachówek, blach i obróbek dekarskich. Jest odporny na warunki zewnętrzne. Nie należy stosować go w kontakcie z płytami styropianowymi.
klej do blach Colozinc – doskonały produkt, przydatny w pracach dekarskich. Stosowany do klejenia ze sobą różnych typów blach (ocynkowane, surowe, lakierowane). Dzięki doskonalej przyczepności do pokryć dachowych może być stosowany do klejenia blach dachowych i dachówki ceramicznej na podłożach takich jak metal , cegła, beton, drewno.
dekarska taśma uszczelniająca Soudband – uniwersalny produkt, wysokiej klasy stosowany przez wykonawców do uszczelniania kominów, masztów antenowych, wyłazów dachowych, a także do naprawy rozerwań, szpar i przecieków w rynnach, blachach, oknach dachowych, kopułach.

 

Komunikacja dachowa
Nasza firma prowadzi sprzedaż kompletnych systemów, które ułatwiają sprawne i bezpieczne poruszanie się po różnych typach dachów.
Do tej kategorii produktów należą:
 • ławy kominiarskie stalowe - wytwarzane z ocynkowanej ogniowo blachy stalowej. Dostępne w wersji nielakierowanej lub malowanej proszkowo.
  W zależności od potrzeb klienta możemy zaoferować ławy kominiarskie w długościach od 0,4 m do 3m w 6 kolorach (ceglasty, brązowy, grafitowy, czerwony, kasztanowy, czarny). Szerokość ławy to 250 mm.
 • stopnie kominiarskie - ocynkowane ogniowo elementy stalowe w wersji naturalnej lub malowanej proszkowo. Kolory elementów - ceglasty, brązowy, grafitowy, czerwony, kasztanowy, czarny. Grubość zastosowanej blachy to 2mm, szerokość stopnia 140 mm, długość stopnia 250 mm.
 • mocownik ławy - ocynkowany ogniowo płaskownik stalowy o grubości 3,8 mm i szerokości 40 mm. Stosowany do montażu ław kominiarskich w połączeniu z jednym z typów wsporników.
 • wsporniki mocownika ławy komiarskiej - ocynkowane ogniowo płaskowniki dostosowane do różnych typów pokryć dachowych (pokrycia płaskie, dachówka cementowa i ceramiczna, dachówka „karpiówka”, blachodachówka).
W ofercie dostępne są też łączniki ław kominiarskich oraz mocowniki przyścienne.

 

Kominki wentylacyjne
W naszej ofercie znajdą Państwo kominki wentylacyjne, które stanowią doskonałe uzupełnienie każdego dachu, bez względu na rodzaj zastosowanego pokrycia (papa, gont, blachodachówka, blacha trapezowa, dachówka).
Dostępne typy kominków:
kominki regulowane
kominki wentylacyjne
przejścia antenowe
wywietrzniki połaciowe

 

Ochrona przeciwśniegowa
Akcesoria z tej kategorii produktów pozwalają zapewnić bezpieczeństwo osób przebywających w bezpośredniej bliskości budynków, a także chronią system rynnowy przed uszkodzeniem lub zerwaniem.
W naszej ofercie znajdą Państwo:
 • śniegołapy - element wykonany z ocynkowanej blachy stalowej o grubości 1,25mm pokryty warstwą farby poliestrowej. Wysokość profilu podtrzymującego śnieg to 65 mm, a szerokość 34 mm. Dzięki zastosowaniu śniegołapów na całej połaci dachu spadzistego zapobiegamy osuwaniu się śniegu. Dostępne kolory: ceglasty, brązowy, grafitowy.
 • płotki przeciwśniegowe - produkowane z ocynkowanych ogniowo kątowników stalowych o wymiarach 20x20x2mm (szkielet płotka) oraz blachy ocynkowanej 20x1mm (szczeble) w wersji nielakierowanej i malowanej proszkowo. Dostępne są płotki o długości 2m i 3m, w kolorach - brąz, ceglasty, grafitowy, czerwony, kasztanowy, czarny. Mocowane są w systemowych uchwytach (rodzaj zastosowanego pokrycia) dzięki czemu zapobiegają osuwaniu się śniegu z połaci dachu. Dzięki zastosowaniu łączników, płotki można łączyć w dłuższe odcinki dopasowane do długości konkretnego dachu.

 

Palniki dekarskie
Nasza firma jest dystrybutorem palników dekarskich firmy KOMA.
Oferujemy Państwu trzy linie tych produktów:

Linia Profesjonalna - przeznaczona jest dla wykonawców oczekujących od sprzętu trwałości, niezawodności i ergonomiczności. Wysoka jakość zastosowanych materiałów pozwala na używanie sprzętu w trudnych warunkach. Rękojeść do palników linii PROFESJONALNEJ - wyposażona jest w zawór regulujący wielkość płomienia pilotażowego oraz blokadę do pracy ciągłej.
Linia Optima - charakteryzuje się prostą konstrukcją, zachowując jednocześnie pełną funkcjonalność i niezawodność sprzętu.
Linia Specjalistyczna – palniki ułatwiające prace dekarskie (np. zgrzewanie zakładek).
Oprócz palników proponujemy także akcesoria dekarskie:
 • rozwijacze do papy,
 • wałki dociskowe (ręczne, na wysięgniku),
 • wózki do transportu butli z gazem.

 

Podsufitka
Podsufitka marki BRYZA to doskonale rozwiązanie do tego, aby estetycznie wykończyć każdy dach.
Proponowana przez nas podsufitka to rozwiązanie kompletne, na które składają się następujące elementy:
podsufitka pełna
(panel 4mb/1,22m2)

podsufitka perforowana – wentylacyjna
(panel 4mb/1,22m2)

listwa „J” (4mb)
listwa „H” (3mb)

Kolorystyka podsufitki jest zbieżna z kolorystyką systemu rynnowego tego samego producenta.