Newsletter

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji odnośnie naszych nowości, promocji prosimy o zapisanie się do newslettera
laminaty
Panele laminowane
Są tańszym odpowiednikiem podłóg drewnianych a jednocześnie ich bogate wzornictwo zapewnia podobne doznania estetyczne.
Woodstock 832 to styl sam w sobie. Szeroka gama dębowych podłóg dostępna jest w różnorodnych odcieniach oraz wzorach: podłogi Dąb Sherwood to deski, Dąb Broceliande to podłoga dwuklepkowa, zaś Dąb Fontainebleau to podłogi trzyklepkowe. Zastosowanie wzorów wytłaczanych (efekt „prawdziwy dotyk” - Tarkett Genuine Tru Touch) oraz dwustronnych fug w deskach wzmacnia doskonale dopracowany efekt estetyczny podłogi.
Kolekcja Select 933 to odpowiedź na oczekiwania najbardziej wymagających klientów dotyczące najwyższej jakości produktów. Szczegółowe badania dowiodły, iż podłogi Select 933 doskonale sprawdzają się w biurach i sklepach. W szerokiej gamie wzorów znaleźć można podłogi od klasycznych dębów po gatunki z bardziej nietypowymi wzorami. Podłogi Select 933 to zestaw wyjątkowych cech zapewniających bezpieczeństwo użytkowania. Kolekcję charakteryzują właściwości: antystatyczne zgodne z obowiązującą normą EN 1815, ognioodporne zgodne z certyfikatem CE (BFl-s1) oraz antypoślizgowe. Innowacyjna powłoka antypoślizgowe Tarkett to premiera na rynku podłóg laminowanych. Powłoka ta została sprawdzona i certyfikowana zgodnie z obowiązującą normą DIN 51130.