Newsletter

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji odnośnie naszych nowości, promocji prosimy o zapisanie się do newslettera
wykładziny dywanowe
Wykładziny dywanowe
występują w wielu odmianach. Podzielić je można ze względu na rodzaj runa np: pętelka, welur, filc. Produkowane są w rolkach lub płytkach. Ciekawa kolorystyka oraz komfort użytkowania decyduje o zastosowaniu tych wykładzin w obiektach typu: biura, hotele, kina, restauracje, a także mieszkania.
Balsan Santa Fe – kontraktowa wykładzina pętelkowa, wykonana ze 100% antystatycznego poliamidu, dostępna w szerokości 4m i 5m. Bardzo ciekawa i praktyczna kolorystyka, wyraziste kolory. Bardzo odporna na ścieranie i wygniecenie dzięki właściwościom włókna poliamidowego. Przystosowana do mebli na rolkach, instalacji na schodach, do pomieszczeń o bardzo dużym natężeniu ruchu.
Balsan Equinoxe - kontraktowy welur typu cross over (tuftingowany na krzyż). Wykładzina wykonana ze 100% antystatycznego poliamidu, dostępna w szerokości 4m i 5m (wybrane kolory). Bardzo bogata kolorystyka (36 kolorów), praktyczny, łatwy w utrzymaniu w czystości melanż. Zabezpieczenie runa preparatem Scotchguard - wykładzina odporna na plamy. Bardzo odporna na ścieranie i wygniecenie dzięki właściwościom włókna poliamidowego. Przystosowana do mebli na rolkach, instalacji na schodach. Polecana do pomieszczeń o bardzo dużym natężeniu ruchu.
Tarkett Tapisom 600 - wykładzina Tapisom powstaje poprzez mechaniczne splątanie włókien poliamidowych w procesie igłowania, dzięki czemu otrzymujemy niezwykle mocną wykładzinę podłogową o strukturze podobnej do filcu. Zwarta budowa sprawia, że brud w postaci pyłu i piasku nie wnika w strukturę materiału i dlatego Tapisom jest wykładziną niezwykle prostą w utrzymaniu w czystości. Nadaje się wszędzie tam gdzie wymagana jest niekłopotliwa w czyszczeniu wykładzina dywanowa. Bogate wzornictwo i kolorystyka umożliwiają ciekawą aranżację każdego wnętrza.